Gratis schatting
Lichtrijk nieuwbouwappartement

Lichtrijk nieuwbouwappartement

Crevestraat 35, 9180 Moerbeke-Waas

Unit App 1.1.1 August

€ 315.000

  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamers
  • 94 m2 oppervlakte

6% BTW

Terug naar overzicht

Kleinschalige nieuwbouwresidentie August valt meteen op door haar stijlvolle, lichte gevel en hedendaagse architectuur. Het gebouw is centraal gelegen, in de nabijheid van horeca, scholen, openbaar vervoer en natuurgebieden zoals de Grote Kreek en de Turfmeersen. Van hieruit bereik je vlot de E34, met opritten richting Antwerpen en Knokke, en de R4 richting Gent.

De 14 hoogwaardig afgewerkte appartementen beschikken over 2 of 3 slaapkamers, een lichtrijke leefruimte met stijlvolle, open keuken. Verder tref je nog een comfortabele badkamer, een afzonderlijk toilet en praktische berging. Ieder appartement voorziet in een ruim en zonnig terras. De ondergrondse autostaanplaatsen kunnen mogelijks voorzien worden van laadpunt voor elektrische wagens.
Residentie August is bijna-energieneutraal (E-peil ≤ E20) en combineert modern wooncomfort met geavanceerde technologieën: vloerverwarming en -koeling via geothermische warmtepomp, superisolerend glas, akoestische isolatie en zonnepanelen.
De werken zijn inmiddels gestart.

De appartementen worden duurzaam afgewerkt, in samenspraak met de kopers en conform het lastenboek.
U kan aankopen aan 6% BTW mits u er zelf (enige, eigen woning) gaat wonen of verhuurt voor minstens 15jaar.

Voor meer inlichtingen, contacteer Tanja (tanja@huyzen.be of 0477 37 45 84).
Ontdek ons volledig aanbod op www.huyzen.be

Download PDF

Gegevens

Algemeen

Status transacties Te koop
Beschikbaarheid Bij oplevering
Type BTW 6% BTW

Afmetingen

Bewoonbare oppervlakte 94 m2
Verdieping 1
Aantal verdiepingen 3

Staat

Bouwjaar 2025
Staat nieuwe ontwikkeling

Energie

E-peil E20
Renovatieverplichting Nee
Verwarming type vloerverwarming
Dubbel glas ja
Glas type thermische en akoestische onderbreking
Isolatie ja
Zonnepanelen ja
Zonnepanelen type fotovoltaïsche

Indeling

Interieur

Opp. woonkamer 52 m2
Slaapkamers 2
Opp. slaapkamer 1 13 m2
Opp. slaapkamer 2 9 m2
Badkamers 1
Opp. badkamer 7 m2
Type badkamer alle comfort
Keuken ja
Opp. keuken 8 m2
Type keuken VS volledig geïnstalleerd
Lift ja

Exterieur

Terras ja
Opp. terras 1 14 m2
Oriëntatie van terrein - terras zuid

Inlichtingen

Stedenbouwkundige inlichtingen

Bestemming terrein woongebied
Bestemming gebouw privé - meerdere gezinnen

Financieel

Prijs € 315.000
Constructiewaarde € 220.500
Terreinwaarde € 94.500
Autostaanplaats 26500€
Berging 7900€

Documenten

Geen documenten beschikbaar.

Locatie

Interesse in dit pand?

Vul dit formulier in en we nemen snel contact met je op.

Gelijkaardige panden

Luxueuze penthouse in privatief woonpark

appartement Bellestraat 75C / 0303, 9100 Sint-Niklaas

€ 475.000

Nieuw

Meer info
Landhuis met uniek vergezicht

huis Weverstraat 57, 9100 Sint-Niklaas

€ 995.000

Nieuw

Meer info
Knap gerenoveerd appartement

appartement Ankerstraat 42 / 2, 9100 Sint-Niklaas

€ 275.000

Nieuw

Meer info
Charmante woning met zwembad

huis Kruyenberg 1 / B, 9290 Berlare

€ 415.000

Nieuw

Meer info
Starterswoning op perfecte locatie

huis Alfons Braeckmanlaan 208, 9040 Gent

€ 319.000

Nieuw

Meer info
Residentie Sirius Gardens

appartement Schietakkerstraat, 9250 Waasmunster

vanaf € 419.500

Nieuw

Meer info
download grid_on Created with Sketch. Created with Sketch. volume-mute2 volume-medium

Dit is een testomgeving

Vragen? Contacteer support@esign.eu